nasza klasa dekoczar facebook dekoczar twitter dekoczar

Atrakcje

W wachlarzu naszych usług znajduje się wiele przeróżnych, niepowtarzalnych oraz niezapomnianych atrakcji, oto niektóre z nich:

- bańki mydlane puszczane z agregatu

Wypuszczenie baniek mydlanych to bardzo efektowna atrakcja ślubów, tworząca niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę, dla każdego: dla dzieci- niesamowita zabawa, dla fotografa okazja do wykonania fantastycznych zdjęć, dla gości niezapomniane wrażenie.

Bańki można wypuścić np. po wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca nowożeńców i w każdym innym, dowolnym momencie ślubu lub wesela oraz różnego typu imprez okolicznościowych.

- dym ciężki (taniec w chmurach)

Niesamowity pomysł np. na pierwszy taniec wykonany w nisko unoszącym się od podłogi dymie, dającym efekt bajkowej, magicznej chmury. Znakomity pomysł dla osób pragnących stworzyć niesamowitą aranżację swojego tańca.

- wypuszczanie balonów

Wypuszczanie balonów z helem, to niepowtarzalna atrakcja weselna. Balony są umieszczone w dużym, pięknie stylizowanym pudle z kokardą, mogą być również wypuszczane z siatki, jak i wręczane pojedynczo każdemu z gości po czym wszyscy razem wypuszczają je w niebo z życzeniami dla Państwa Młodych.

- balon strzelający

Balonowa kula o średnicy minimum 1 m., w której umieszczone są mniejsze balony. Balon taki podwieszony jest pod sufitem, nad środkiem parkietu. W dowolnym momencie np. w trakcie pierwszego tańca, piosenki dla dzieci itp. za pomocą elektrycznego zapalnika balon jest przebijany i dziesiątki małych balonów spadają na salę. Wszystko to tworzy wspaniałą i niebanalną scenerię.

- baloniki dla najmłodszych

Pudło balonowych niespodzianek zawierające „zabawki” wykonane z baloników, np. pieski, miecze, kwiatuszki itp. niesamowita niespodzianka dla dzieci, wywołująca uśmiech na twarzy każdego malucha.

- fontanny czekoladowe

Słodka niespodzianka oraz atrakcja dla wszystkich gości.

Szczegółowy opis z zakładce fontanny

Ceny poszczególnych atrakcji ustalane są indywidualnie.

atrakcje

ślub

fontanny

Dekoracje

Wszystkie prawa zastrzeżone Deko Czar 2012

Tworzenie stron www.pagu.pl